• PREMIUM MULTICODE

PREMIUM MULTICODE

  • Kaina: 519€

PREMIUM MULTICODE su dvejomis spynomis: SPRO MULTICODE ir papildoma seifine MOTTURA 52783i.
* S-PRO MULTICODE cilindras apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su statybiniu raktu, kuri veikia iki tol, kol panaudojamas bent vienas iš atskirai supakuotų penkių pagrindinių raktų. Šios spynos korpusas turi garso izoliaciją – veikia itin tyliai. S-PRO MULTICODE spyna komplektuojama su poliruotu chromu dengtomis rankenomis, bei vidiniu suktuku.
* MOTTURA 52783i– 7-os aukščiausios saugumo klasės (pagal EN12209 sertifikatą). Penki galingi kaiščiai atlaiko net 1,5 tonos (15kN) išorinę spaudimo jėgą, rakinama trimis kryptimis, 4 rakto pasukimais.Spyna komplektuojama su „auklės“ raktu. „Auklės“ raktas rakina spyną tik pirmais dviem rakto pasukimais, o kiti standartiniai raktai  visais keturiais. T.Y. jei spyna užrakinta keturiais rakto pasukimais, su „auklės“ raktu jo nebus įmanomaatrakinti. „Auklės“ aktu užrakintą spyną visada galima atrakinti pagrindiniu raktu.
Papildomai užsakomas raštų frezavimas, dažymas pagal RAL, MDF plokštės laminuotos PVC plėvele, 36 mm stiklo paketas, įvairios spynos, apsauga nuo pragręžimo, naktinukas ir kt. 

raštai

Norėdami peržiūrėti dangas, paspauskite norimą nuorodą:

1. RAL paletė
2. MDF plokštės
3. OKOUME plokštės
4. PVC plėvelės

Norėdami peržiūrėti spynas, paspauskite norimo gamintojo logotipą:

assa565

ASSA 565

Assa 565 korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą priekinę plokštelę.

Spyna komplektuojama su poliruotu chromu dengtomis rankenomis, o taip pat vidiniu užsuktuku, t.y. spyna iš vidaus rakinama užsuktuko pasukimu - tai labai patogu, nes įėjus į namus galima tiesiog neieškant rakto pasukus užsuktuką užrakinti spyną.