Durys A+, A++


  Nuo 2018 metu Lietuvoje statomi tik A+ energetines klasespastatai. A+ klases pastatams keliamus reikalavimus atitinka durys, kuriu šilumosperdavimo koeficientas 0,8 W/m2K. Nuo 2021 metu Lietuvoje bus statomi tik A++energetines klases pastatai, tad lauko durų šilumos perdavimo koeficientas turėsbūti nemažiau kaip 0,7 W/m2K.
„Termus“

„Termus“

Ud=0.65 W/m2k.

Tai vienos šilčiausių šarvuotų durų Lietuvoje. Jų konstrukcija, medžiagos ir sujungimo būdai yra patentuoti. Termus – skirtas visiems pastatams, kuriuose norima išlaikyti šilumą žiemą ar neįleisti karščio vasarą.

Šios durys atitinka pasyviems pastatams, A+ klasės ar A++ klasės keliamus reikalavimus. Šilumos perdavimo koeficientas Ud=0.65 W/m2k. Patvirtintas KTU laboratorijoje.

1,100€ PLAČIAU

„Energy“

„Energy“

Ud=0,79 W/m2k

Šios durys skirtos visiems pastatams, jas galima montuoti, jeigu iš karto už šių durų yra gyvenamoji šilta patalpa. Jos neperšąla ir nerasoja. Tinka energiją taupantiems pastatams, jau nekalbant apie A klasės pastatus. Gamyboje naudojami patentuoti išradimai.
Papildomai užsakomas raštų frezavimas, dažymas pagal RAL, MDF plokštės laminuotos PVC plėvele, 36 mm stiklo paketas, įvairios spynos, apsauga nuo pragręžimo, naktinukas ir kt. 

950€ PLAČIAU