Optimum

Šios durys skirtos montuoti į sodybas ar sodo namus, kurie nėra pastoviai šildomi šaltuoju periodu. Taip pat rekomenduojama į gyvenamuosius namus ar pagalbines patalpas. Tačiau patalpa esanti už šių durų turėtų būti nešildoma, o šildomos patalpos atskirtos kitomis durimis. Kadangi šios durys yra su viena tarpine ir stakta neturi vidinės apdailos, jos gali peršalti ir rasoti.

Lauko durų „Optimum“ komplektacija:

  •          Stakta pagaminta iš vamzdžių 40x60x2. Šie vamzdžiai apšiltinti „Izover“ izoliacine medžiaga.
  •          Varčia gaminama iš pilno kontūro vamzdžių 40x20x2 sutvirtinant šalto valcavimo plieniniu lakštu, kurio storis 1,5 mm. Apšiltinimui naudojama „Paroc“ izoliacinė medžiaga 50 mm storio. (būtų gerai foto)
  •          Šilumos ir garso pralaidumo savybėms pagerinti naudojama EPDM tarpinė.
  •          Komplektuojama su itališkais 22 mm vyriais su atraminiais guoliais.
  •          Varčia iš abiejų pusių dengta medžio drožlių plokšte MDF, kuri specialiai impregnuota ir pritaikyta lauko sąlygoms. Ši plokštė gruntuojama ir dažoma Italijos įmonės „Milesi“ (nuoroda į milesija.lt) gruntu ir dažais.
  •          Papildomai užsakomas raštų frezavimas (nuoroda), dažymas pagal RAL (nuoroda), MDF plokštės laminuotos PVC plėvele (nuoroda) , 36 mm stiklo paketas, įvairios spynos, apsauga nuo pragręžimo, naktinukas ir kt. (nuorodos eina visur)

Lauko durų „Optimum“ atitikties deklaracija

Rodiklio pavadinimas

Deklaruojama vertė

Mechaninis patvarumas

4 klasė

Šilumos perdavimo koeficientas

1.7 W/m2k

Oro garso izoliacija

37 dB

Atsparumas kartotiniam varstymui

5 klasė

Atsparumas vėjo apkrovai

C3

Nepralaidumas vandeniui

250 PaOPTIMUM 1

OPTIMUM 1

OPTIMUM 1 : su viena skandinaviško tipo spyna S-PRO („Assa 565“ analogas), kurios cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su Europos gamintojo („Dorma“) korpusu, poliruotu chromu dengtomis rankenomis bei vidiniu suktuku.
Į komplektaciją įeina 3 raktai.
Papildomai užsakomas raštų frezavimas, dažymas pagal RAL, MDF plokštės laminuotos PVC plėvele, 36 mm stiklo paketas, įvairios spynos, apsauga nuo pragręžimo, naktinukas ir kt. 

419€ PLAČIAU

OPTIMUM 2

OPTIMUM 2

OPTIMUM 2: su viena pagrindine S-PRO MULTICODE spyna, kurios cilindras apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su statybiniu raktu, kuris veikia tik tol, kol panaudojamas bent vienas iš atskirai supakuotų penkių pagrindinių raktų. Šios spynos korpusas turi graso izoliaciją – veikia itin tyliai.

429€ PLAČIAU

OPTIMUM 3

OPTIMUM 3

OPTIMUM 3: su viena pagrindine DORMA 919 spyna su kabliu, kurioje integruota apsauga nuo spynos korpuso pragręžimo. Spyna atitinka 5 saugumo klasę (sertifikuota pagal EN 12209), bei turi 4 klasės apsaugą nuo korozijos.

449€ PLAČIAU