Premium

Šias duris galima montuoti į sodo namus ar sodybas, kurios nėra pastoviai gyvenamos, taip pat į gyvenamuosius namus. Tačiau šios durys gali būti montuojamos, jeigu patalpa už šių durų yra šildoma.

Šių durų konstrukcijoje papildomai naudojama vidinė staktos apdaila L formos su 2-a Q-lon sandarinimo tarpine vokiečių įmonės „Schlegel“. Ši apdaila yra klijuojama prie vidinės staktos pusės. Papildomas konstruktyvas sumažina galimybę susidaryti kondensatui ir durims ar jų detalėms apšalti ar apledėti.

Nors durų Premium šilumos perdavimo koeficientas 1,5W/m2k, tačiau jei šios durys nėra atskirtos nuo gyvenamųjų patalpų t.y. įėję pro jas iškart patenkame į gyvenamą patalpą, jos nerekomenduojamos. Gali kondensuotis garai ir durys apledės ar apšarmos. Rekomenduojame lauko duris ENERGY, ENERGY PASSIVE,  TERMUS.

Lauko durų „Premium“ komplektacija:

  •          Stakta gaminama iš pilno kontūro vamzdžio 40x80x2, kuris apšiltintas „Izover“ izoliacine medžiaga. Stakta turi papildomą vidinę apdailą L formos, pagamintą iš MDF plokštės. Ant šios apdailos tvirtinama papildoma Q-lon tarpinė.
  •          Varčia sudaryta  iš vamzdinių profilių 40x20x2 ir šalto valcavimo plieno lakšto 1,5 mm storio bei apšiltinta „Paroc“ presuota akmens vata 40 mm.
  •          Sandarinimui naudojama EPDM tarpinė.
  •          Komplektuojama su dviem vyriais ant atraminių guolių.
  •          Varčia iš abiejų pusių dengiama impregnuota 12 mm MDF plokšte, dažyta pagal RAL paletę. Dažoma itališkais dažais „Milesi“ (nuoroda į milesija.lt)
  •          Komplektuojamos su 1 ar  2 spynomis.
  •          Papildomai užsakomas raštų frezavimas, dažymas pagal RAL, MDF plokštės laminuotos PVC plėvele, 36 mm stiklo paketas, įvairios spynos, apsauga nuo pragręžimo, naktinukas ir kt.

Lauko durų „Premium“ atitikties deklaracija

Rodiklio pavadinimas

Deklaruojama vertė

Mechaninis patvarumas

4 klasė

Šilumos perdavimo koeficientas

1.5 W/m2k

Oro garso izoliacija

43 dB

Atsparumas kartotiniam varstymui

5 klasė

Atsparumas vėjo apkrovai

C4

Nepralaidumas vandeniui

270 PaPREMIUM

PREMIUM

PREMIUM su viena skandinaviško tipo spyna S-PRO, kurios cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su Europos gamintojo „Dorma“ korpusu, poliruotu chromu dengtomis rankenomis bei vidiniu suktuku.

459€ PLAČIAU

PREMIUM MULTICODE

PREMIUM MULTICODE

PREMIUM MULTICODE su dvejomis spynomis: SPRO MULTICODE ir papildoma seifine MOTTURA 52783i. 

519€ PLAČIAU

PREMIUM TANDEMAS

PREMIUM TANDEMAS

PREMIUM TANDEMAS su dvejomis spynomis

499€ PLAČIAU