• „Termus“

„Termus“

 • Kaina: 1,100€

Pasyvios durys „Termus“

Ud=0.65 W/m2k.

Tai vienos šilčiausių šarvuotų durų Lietuvoje. Jų konstrukcija, medžiagos ir jų sujungimo būdai yra patentuoti. Termus – skirtas visiems pastatams, kuriuose norima išlaikyti šilumą žiemą ar neįleisti karščio vasarą.

Šios durys atitinka pasyviems pastatams, A+ klasės ar A++ klasės keliamus reikalavimus. Šilumos perdavimo koeficientas Ud=0.65 W/m2k. Patvirtintas KTU laboratorijoje.

Šarvuotos durys yra pačios sandariausios ir jų konstrukcijos nereaguoja į temperatūros pokyčius. Pritaikius patentuotus išradimus šių durų gamybai, pavyko pagaminti duris be šilumos tiltelių. Tačiau išsaugota galimybė laisvai rinktis apdailos medžiagas, jų raštus, spalvas ir stiklų formas. Stiklinama su 4stiklų paketu kurio Ug=0.4 W/m2k.

Kaina 1100 EUR  1400 EUR

Lauko durų „Termus“ atitikties deklaracija

Rodiklio pavadinimas

Deklaruojama vertė

Mechaninis patvarumas

4 klasė

Šilumos perdavimo koeficientas

0.65 W/m2k

Oro garso izoliacija

48 dB

Atsparumas kartotiniam varstymui

5 klasė

Atsparumas vėjo apkrovai

C4

Nepralaidumas vandeniui

270 Pa

 

 •          Stakta gaminama iš plieninių vamzdžių 40x50x20 karkaso  ir papildomo karkaso, pagaminto iš plieninio vamzdžio 20x60x2, kurie termoizoliacine tarpine iš sutankinto polisterolio su priedais iš nano medžiagų. Ši konstrukcija patentuotas išradimas.
 •          Termus stakta komplektuojama su lauko apdaila 18 mm storio ir L formos vidine staktos apdaila su trimis sandarinimo tarpinėmis. Dvi iš jų Q-lon, o viena EPDM tarpinė. Staktos konstrukcija suklijuota MS polimero klijais t.y. nenaudojami metaliniai varžtai. Tai panaikina šilumos tiltelius.
 •          Staktos storis 132 mm.
 •          Termus Varčia gaminama iš pilno kontūro vamzdžio 40x20x2 ir šalto valcavimo plieno lakšto 2 mm storio ir papildomo karkaso pagaminto iš sutankinto polisterolio su nano medžiagomis 16 mm storio, kuris pritvirtintas prie pagrindinio karkaso. Šis karkasas yra per visą varčios plokštumą, jo šilumos laidumas 0,04 W/m2k.
 •          Vidiniai varčios apdailai naudojamas 20 mm storio MDF skydas, kuris yra šgilintas 10 mm.  O jame įklijuota 10 mm ekstrūduoto polisterolio.
 •          Lauko pusės apdailai naudojama 12 mm MDF skydas.
 •          Visos medžiagos sujungtos MS polimero klijais be metalinių varžtelių. Tai patentuotas sprendimas.
 •          Termus neturi šilumos tiltelių.
 •          Varčios storis 92 mm.
 •          Šios durys buvo testuojamos net su trimis spynomis. Su naktinuku rakinamos iš vidaus, jo suktuko ašis pakeista į stiklo audinio ašį, kurio U=0,0017 W/m2k, su pagrindine spyna ASSA, kurios suktuko spyna irgi pakeista į stiklo audinio ašį. Ir seifine spyna, kuri užrakinama tik iš lauko pusės. Tokiu būdu spynos netampa šilumos tilteliais. 

raštai

Norėdami peržiūrėti dangas, paspauskite norimą nuorodą:

1. RAL paletė
2. MDF plokštės
3. OKOUME plokštės
4. PVC plėvelės

Norėdami peržiūrėti spynas, paspauskite norimo gamintojo logotipą:

assa565

ASSA 565

Assa 565 korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą priekinę plokštelę.

Spyna komplektuojama su poliruotu chromu dengtomis rankenomis, o taip pat vidiniu užsuktuku, t.y. spyna iš vidaus rakinama užsuktuko pasukimu - tai labai patogu, nes įėjus į namus galima tiesiog neieškant rakto pasukus užsuktuką užrakinti spyną.